şişme bebek nasıl kullanılır video

Şişme bebeklerin ne işe yaradığını ve insanlığa nasıl hizmet ettiğini bilmeyenimiz yoktur. Ankara, İstanbul, İzmir, Konya gibi büyükşehirlerde şişme bebek nerede satılır sorusuna en güzel cevap sexshoplardır. Sexshoplarda satılabileceği gibi şişme bebeklerin envai çeşidine internet üzerinden ulaşmanızda mümkündür. Fiyatları 90 TL ile 400 TL arasında değişmekte olan şişme bebekler fonksiyonel özelliklerine göre ücretlendirilmektedirler. Şişme bebeklerin erkekler için üretileni olduğu gibi bayanlara hizmet eden şişme bebekte bulunabilmektedir.

Peki şişme bebek günahmıdır. Bunu elbetteki ilahiyatçı hocalarımızın cevaplaması en doğrusu olacaktır ancak benim fikrimi sorarsanız şişme bebek kullanmak caizdir.

Peki şişme bebeği aldık ve kullanıyoruz insanın aklına şu soru geliyor. Şişme bebek nasıl temizlenir. Elbetteki şişme bebeğe abdest aldırmanız gerekmemektedir. Şişme bebeğinizi ıslak bir bez yardımıyla temizleyebilir tamamen kuruduktan sonra havasını indirip bir sonraki görüşmenize kadar dolabınıza kaldırabilirsiniz.

Şişme bebeğin ingilizcesi realdoll olarak tanımlanmış bizim dilimize tam karşılamada şişme bebek olarak girmiştir.

şişme bebek nasıl kullanılır

Şişme Bebek Kullanım Klavuzu

Gerekli alet edevatlar:
1 adet şişme hatun (isteğe göre arttırılabilir)
1 adet pomba (ayak pompası olabileceği gibi el pompasıda olabilir, pompaya ne gerek var ben pompalarım diyorsa kişinin kendi bileceği iştir kolay gelsindir.)

Uygulaması:
Kişinin hayal gücüne bağlı olarak çok değişik şekillerde kullanılabilir. Geniş kullanım isteniyorsa çok delikli alınmasında yarar vardır.

Daha fazla fikir sahibi olmanız için video:

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !